O nas


„Tak to już jest z człowiekiem, że na starość nie za bardzo lubi podróżować…”

(Éric-Emmanuel Schmidt)

…więc chyba nie ma na co czekać! Postanowiliśmy nie chować naszych marzeń do pudełek, które mają skłonność do zachodzenia kurzem lecz wziąć się za ich realizację.
Chcemy fajnie przeżyć nasze życie …

My to Gosia i Łukasz

Łukasz
Urodziłem się w Bydgoszczy, obecnie mieszkam w Toruniu, mam 28 lat. Z wykształcenia jestem informatykiem. Sportem interesuję się od zawsze. Jako dziecko trenowałem sztuki walki, później przyszła kolej na wspinaczkę, najpierw skałkową, później górską.
Turystyką rowerową zainteresowałem się w 2005 roku, kiedy wybrałem się na kilkudniową przejażdżkę z Bydgoszczy na Hel. Po tych kilku dniach wiedziałem, że chcę to robić całe życie. Od roku 2008 podróżuję z Gosią…..

Gosia
Pochodzę z Sępólna Krajeńskiego – tam większość swojego dzieciństwa spędziłam na stadionie lekkoatletycznym;) Bieganiem bawiłam się 10 lat. Aktualnie mieszkam w Toruniu i jestem z wykształcenia fizjoterapeutką i wf-istką. Wyrobiony nawyk aktywnego spędzania czasu zakorzenił się we mnie na dobre! W turystykę na dwóch kółkach wkręcił mnie Łukasz…

Wspólnie zwiedziliśmy stopem Krym, przeszliśmy zimą z namiotem grań Tatr Zachodnich, wspinaliśmy się w Tatrach i Dolomitach, przejechaliśmy na rowerach polskie i niemieckie wybrzeże Bałtyku, Mołdawię, część Ukrainy z metą w Odessie, Austrię i północne Włochy. Nasze najbliższe plany to wyprawa do Nepalu….

Read more...